Zyrtare: UEFA tregon rivalët e mundshëm të Prishtinës në short (FOTO) – Lajmi.net
Zyrtare: UEFA tregon rivalët e mundshëm të Prishtinës në short (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 10:30, 19 June 2017
Sot në ora 13:00, Prishtina dhe skuadrat tjera shqiptare do të mësojnë rivalët e Ligës së Evropës.

Institucioni drejtues i futbollit evropian e ka bërë përcaktimin e zakonshëm të grupeve para hedhjes së shortit.

UEFA i ka përcaktuar kështu rivalët e mundshëm të skuadrave, me çiftet që do të mësohen në ora 13:00.

Në këtë mënyrë, Prishtina i ka mësuar pesë rivalët e mundshëm, një prej të cilëve do ta “peshkojë”.

Skuadrat me të cilat mund të ballafaqohet Prishtina janë IFK Norrkoping, Odd, HJK Helsinki, Ferencvaros dhe Nomme Kalju.

Klubi bardhekaltër është renditur në grupin 9. /Lajmi.net/

cats

Fjalët kyçe: Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3