ZYRTARE: UEFA cakton gjyqtarin e ndeshjes finale Juventus – Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: UEFA cakton gjyqtarin e ndeshjes finale Juventus – Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:44, 12 May 2017
Felix Brych është caktuar gjyqtar i ndeshjes finale në Ligën e Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool