Zyrtare: Transferim i papritur nga Drita (FOTO) – Lajmi.net
Zyrtare: Transferim i papritur nga Drita (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:51, 13 July 2017
Drita assesi të ndalet. Skuadra gjilanase e ka zyrtarizuar transferimin e ri.

Klubi bardhekaltër ka arritur marrëveshje me portierin e Ferizajt, Leutrim Rexhepi.

“Portieri, Leutrim Rexhepi tani pjese e FC Drita! Leutrimi qe sezonin e kaluar ishte pjese e Ferizajit, tani nga ky stinor do ti mbroje ngjyrat e klubit tone. Drita, familje e madhe!”, thuhet në njoftimin për shtyp. /Lajmi.net/

19905124_1054441758019569_2146825575234014573_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO