ZYRTARE: Trajneri i njohur nga Premierliga do të largohet nga klubi (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Trajneri i njohur nga Premierliga do të largohet nga klubi (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:28, 17 May 2017
Walter Mazzarri ka konfirmuar se do të largohet nga posti i trajnerit të Watford, pas përfundimit të këtij sezoni.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Walter Mazzarri, Watford

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush