ZYRTARE: Thiago Alcantara nënshkruan me gjigantin e Evropës (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Thiago Alcantara nënshkruan me gjigantin e Evropës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:44, 28 April 2017
Thiago Alcantara ka konfirmuar të ardhmen e tij.

Thiago Alcantara ka nënshkruar kontratë të re në Bayern Munich.

Gjiganti nga Allianz Arena ka konfirmuar zyrtarisht arritjen e marrëveshjes me reprezentuesin spanjoll, deri më 2021.

“Unë dhe familja ime ndihemi mirë në Munich dhe nuk kam dëshiruar asgjë tjetër”, deklaroi Alcantara, përcjell “lajmi.net”.

“Synimi im është të fitoj tituj me këtë klub për shumë vite”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO