ZYRTARE: Skuadra që lufton për titull në Superligë, mbetet pa trajner (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Skuadra që lufton për titull në Superligë, mbetet pa trajner (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:48, 13 September 2017
Trajneri i Trepçës ’89, Zekirija Ramadani, e ka konfirmuar largimin nga skuadra e tij pas humbjes nga Vllaznia e Pozheranit.

Ai e bëri një gjë të tillë të ditur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes.

“Nuk jam më trajner i Trepçës ’89. Edhe me presidentin komunikova pas ndeshjes dhe ma konfirmoi. Kjo ishte ndeshja e fundit si trajner i 89-shit. Kjo është puna jonë, kur s’ka rezultate, duhet të shkojmë”, deklaroi Ramadani për “Supersport”.

“Vllaznia doli të ketë më shumë përvojë se ne sot. Skuadra u angazhua, por nuk ishte në nivelin e duhur”.

“Transferimet kanë dëshpëruar. Nuk janë në nivelin e duhur”, përfundoi ai.

 

Fjalët kyçe: Zekirija Ramadani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool