ZYRTARE: Skuadra e Superligës shkarkon trajnerin – Lajmi.net
ZYRTARE: Skuadra e Superligës shkarkon trajnerin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 21:26, 4 November 2017
Milaim Zuzaku nuk është më trajneri i skuadrës së Dritës.

Skuadra nga Gjilani, përmes një postimi të bërë në llogarinë e klubit në Facebook, ka njoftuar opinionin se ka ndërprerë bashkëpunimin me Milaim Zuzakun.

Ja njoftimi i plot i skuadrës së Dritës:

Deklaratë publike:

FC Drita njofton opinionin futbollëdashës, se kryesia e klubit pas një takimi të përbashktë me trajnerin Milaim Zuzakun janë pajtuar për ndërprerjen e bashkëpunimit. Trajnerit Milaim Zuzakut i urojmë suksese në karrierën e tij dhe e falënderojmë për punën në klub gjatë kësaj periudhe.

Me respekt,

FC Drita

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO