ZYRTARE: Skuadra e madhe gjermane shkarkon trajnerin (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Skuadra e madhe gjermane shkarkon trajnerin (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 18:57, 5 March 2017
Bayer Leverkusen ka shkarkuar trajnerin Roger Schmidt pas sezonit më të keq në 14 vitet e fundit që po kalon skuadër.

‘Aspirinat’ pas 23 xhirove në Bundesligë, renditet në vendin e 10 me vetëm 30 pikë, ku kanë pësuar 11 humbje.

“Bayer Leverkusen në mbledhjen e aksionarëve dhe bordit ka vendosur të ndërpresë bashkëpunimin me Schmidt”, thuhet në njoftimin e skuadrës gjermane, ndërsa bëhet e ditur që shumë shpejtë do të emërohet zëvendësi i tij./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayer Leverkusen, Bundesligë

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble