ZYRTARE: Sigal Prishtina prezanton transferimin e radhës (VIDEO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Sigal Prishtina prezanton transferimin e radhës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 10:27, 7 August 2017
.

KB Prishtina vazhdon të sjellë emra të rinj për t’u përgatitur sa më mirë për FIBA Champions League.

Kryeqytetasit sot kanë zyrtarizuar si lojtar të tyre Michael Glover.

“Mirëmëngjesi Prishtinë,

Le ti urojmë mirëseardhje përforcimit më të ri Michael Glover, i cili do t’i mbulojë pozitat 4 & 5, gjatë ekspeditës tonë në FIBA Champions League.

I draftuar në NBA më 2012, Mike karrierën profesionale e ka zhvilluar në Turqi, Argjentinë dhe Meksikë”, thuhet në njoftimin e KB Prishtinës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: KB Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown