ZYRTARE: Sigal Prishtina aplikon për ligën e madhe të basketbollit (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Sigal Prishtina aplikon për ligën e madhe të basketbollit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 15:01, 10 March 2017
Presidenti i Sigal Prishtinës, Blerand Stavileci ka publikuar kërkesën për pjesëmarrje në ABA League. Skuadra bardhekaltër ditë më parë konfirmoi se nuk do të garojë më në Ligën Ballkanike.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals