ZYRTARE: Shpëtim Babaj transferohet në këtë ekip (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Shpëtim Babaj transferohet në këtë ekip (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSportSporti Vendor 22:45, 18 June 2017
Mesfushori i mirënjohur kosovar, Shpëtim Babaj, do ta vazhdojë karrierën në Norvegji.

Babaj i cili në edicionin e fundit u aktivizua për Ferizaj do ta vazhdojë karrierën në Norvegji te skuadra Fortuna nga Oslo.

Ish-futbollisti i shumë skuadra nga Kosova dhe gjashtë kampionateve të huaja, tashmë ka debutuar me skuadrën e re. /Gazetaolle.com

Fjalët kyçe: Shpëtim Babaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble