ZYRTARE: Shanghai Shenhua me transferim të papritur nga Real Madrid – Lajmi.net
ZYRTARE: Shanghai Shenhua me transferim të papritur nga Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:28, 13 January 2018
Pasi filluan të marrin lojtarët më të mirë në Evropë, skuadrat kineze tani kanë filluar të ‘transferojnë’ edhe mjekët e njohur të skuadrave evropiane.

Shanghai Shenhua ka bërë një transferim interesant nga Real Madrid.

Skuadra kineze ka ‘transferuar’ mjekun e parë të Real Madridit, Joaquin Mas.

Mas nëpërmjet rrjeteve sociale ka njoftuar se do t’i bashkohet Shanghai Shenhua, duke falënderuar Real Madridin për kohën e kaluar në ‘Santiago Bernabeu’.

Pjesë e Shanghai Shenhua janë dy ish lojtarë të Interit, Fredy Guarin dhe Obafemi Martins./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper