ZYRTARE: Shabani nënshkruan kontratë profesionale me Bayern Munichun – Lajmi.net
ZYRTARE: Shabani nënshkruan kontratë profesionale me Bayern Munichun
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 12:20, 9 May 2018
Meritan Shabani ka konfirmuar të ardhmen e tij në Allianz Arena deri më 30 qershor, 2020.

Bayern Munich i ka ofruar kontratë profesionale futbollistit kosovar Meritan Shabani.

Ai ka konfirmuar të ardhmen e tij në Allianz Arena deri më 30 qershor, 2020.

“Meritan është talent premtues që ka depërtuar nga skuadrat e të rinjve. Ne jemi të lumtur që ta kemi në klub në periudhë afatgjate”, deklaroi drejtori sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic, përcjell “lajmi.net”.

“Bayern është klubi im, jam shumë i lumtur që e kam këtë mundësi. Dua të vazhdoj të punoj dhe të mësojë në vitet e ardhshme”, deklaroi Shabani. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO