ZYRTARE: Roberto Mancini trajner i Italisë – Lajmi.net
ZYRTARE: Roberto Mancini trajner i Italisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliMerkatoSport 21:29, 14 May 2018
Robert Mancini edhe zyrtarisht është trajner i Kombëtares së Italisë.

Ish trajneri i Interit dhe Manchester Cityt, ka marrë drejtimin e ekipit kombëtar të Italisë.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e ekipit kombëtar të Italisë, i cili ka të fituar katër Kupa të Botës.

Mancini së fundi ka qenë trajner i skuadrës së Zenitit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals