ZYRTARE: Rivalët e Sigal Prishtinës në FIBA Europe Cup – Lajmi.net
ZYRTARE: Rivalët e Sigal Prishtinës në FIBA Europe Cup
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:30, 11 October 2017
Short i vështirë, por në këto nivele kundërshtarë të lehtë nuk ka.

KB Prishtina ka mësuar dy kundërshtarët në FIBA Europe Cup në kuadër të Grupit G.

Skuadra e KB Prishtinës do të përballet me dy skuadra të forta.

E para ëhstë Belfius-Mons Hainut, që vjen nga Belgjika.

Ndërsa ekipi tjetër është Demir Insaati nga Turqia.

Skuadra e tretë dhe e fundit do të mësohet nesër, kur edhe do të hidhet shorti.

Ndeshjet për fazën e grupeve do të nisin nga muaji nëntor. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown