ZYRTARE: Real Madrid me dy futbollistë të rinj (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Real Madrid me dy futbollistë të rinj (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:24, 11 September 2017
Achraf Hakimi dhe Luca Zidane do të promovohen në ekipin e parë të Real Madridit dhe kjo tani është edhe zyrtare, pas fotografisë së Perez me dy lojtarët e akademisë (Real Madrid Castillas). Luca, djali i Zinedine Zidane, do të jetë portier i tretë, derisa Achraf do të jetë zëvendësues i Dani Carvajal, pas largimit të Danilos.


Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble