ZYRTARE: PSG i përgjigjet Barcelonës për Marco Verrattin – Lajmi.net
ZYRTARE: PSG i përgjigjet Barcelonës për Marco Verrattin
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 16:35, 17 June 2017
Marco Verratti nuk do të largohet nga Paris Saint Germain, së paku jo këtë verë.

Skuadra franceze, i ka kthyer përgjigje negative Barcelonës, duke refuzuar shitjen e mesfushorit italian.

Është ‘Gazzetta dello Sport’ që sqaron se Barcelona tashmë ka telefonuar skuadrën franceze, për të negociuar për blerjen e Marco Verrattit, mesfushorit që kërkohet edhe nga Juventusi dhe Bayern Munich.

‘Gazzetta dello Sport’ shkruan se ditën e premte ka pasur kontakte mes të klubeve, ku është telefonuar drejtori sportiv i PSG-së, Antero Henrique.

Përgjigja zyrtare që ka marrë Barcelona, është se Verratti nuk është në shitje./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Marco Verratti, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper