ZYRTARE: Prishtina largon shtatë lojtarë – Lajmi.net
ZYRTARE: Prishtina largon shtatë lojtarë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSportSporti Vendor 16:37, 18 July 2017
Nga sot zyrtarisht nuk janë më pjesë e FC Prishtina shtatë lojtarë që klubi me marrëveshje ka ndërprerë bashkëpunimin.

Futbollistët, Liridon Kukaj, Liridon Leci, Gentrit Begolli, Shend Kelmendi, Endrit Krasniqi, Mërgim Neziri dhe Genc Hamiti janë të lirë, kurse Atdhe Grajqevci i huazuar.

FC Prishtina i falënderon përzemërsisht për kontributin e dhënë ndër vite. Do jenë pjesë e pashlyer e historisë së klubit. Iu dëshirojmë sukses në vazhdim të karrierës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: F.C Prishtina

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals