ZYRTARE: Përforcohet Sigal Prishtina (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Përforcohet Sigal Prishtina (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:04, 9 February 2017
Sigal Prishtina vazhdon të përforcohet.

Skuadra nga kryeqyteti ka njoftuar se ka sjellë në skuadër  Mike Moser.

“Para pak çasteve ka arritur në Prishtinë përforcimi më i ri i klubit tonë, aloja Mike Moser. Lojtari në fjalë do të bashkangjitet me ekipën që nga stërvitja e ardhshme”, thuhet në njoftimin e Sigal Prishtinës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: KB Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool