ZYRTARE: Përforcohet Napoli – Lajmi.net
ZYRTARE: Përforcohet Napoli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 12:43, 8 August 2018
Kevin Malcuit është transferimi i radhës i Napolit.

Skuadra e Napolit po vazhdon të kompletojë skuadrën për sezonin e ri.

Nënkampionët e Italisë që tani drejtohen nga Carlo Ancelotti, kanë nënshkruar me francezin Kevin Malcuit.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të klubit.

Malcuit i është bashkuar Napolit nga skuadra e Francës, Lille./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO