ZYRTARE: Përforcohet Dortmundi – Lajmi.net
ZYRTARE: Përforcohet Dortmundi
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:40, 28 May 2018
Marius Wolf i është bashkuar Borussia Dortmundit.

Skuadra gjermane në faqen zyrtare të klubit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Eintracht Frankfurtin për transferimin e Wolfit.

Wolf është 23 vjeçar dhe luan në pozitën e mesfushorit.

“Qëllimi im është që të jem i suksesshëm te Dortmund në vitet e ardhshme, duke fituar shumë tituj”, ka deklaruar Wolf./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO