ZYRTARE: Moyes largohet nga West Ham – Lajmi.net
ZYRTARE: Moyes largohet nga West Ham
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:43, 16 May 2018
David Moyes nuk është më menaxher i ekipit të West Ham United.

David Moyes është larguar nga West Ham United pas kontratës gjashtë muajshe në klub.

West Ham ka konfirmuar se asistentët e tij, Alan Irvine, Stuart Pearce dhe Billy McKinlay po ashtu janë larguar nga skuadra, përcjell “lajmi.net”.

“Dua të shprehi falenderimet e sinqerta tek David Moyes dhe stafi i tij që arritën objektivin e mbajtjes së West Hamit në Premierligë”, deklaroi presidenti i klubit, David Sullivan. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: David Moyes, West Ham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble