ZYRTARE: Miranda me lajm të keq për tifozët e Interit – Lajmi.net
ZYRTARE: Miranda me lajm të keq për tifozët e Interit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:55, 13 February 2018
Miranda u lëndua në ballafaqimin ndaj Bolognas në xhiron e shkuar në Serie A.

Joao Miranda do t’i mungojë Interit në duelin e radhës ndaj Genoas.

Mbrojtësi brazilian u lëndua në ballafaqimin ndaj Bolognas në xhiron e shkuar në Serie A.

Dhe, kontrollimet mjekësore kanë vërejtur se bëhet fjalë për një lëndim që do ta mbajë jashtë fushës për duelin e radhës, përcjell “lajmi.net”.

Por, Miranda është në dyshim për t’u kthyer në ekip edhe bë ndeshjen tjetër me Beneventon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Miranda

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown