ZYRTARE: Mayweather – McGregor, lajmi më i madh i vitit 2017 në boks (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Mayweather – McGregor, lajmi më i madh i vitit 2017 në boks (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:25, 15 June 2017
Floyd Mayweather dhe Conor McGregor kanë konfirmuar se do të ndeshen në boks në Las Vegas.

Floyd Mayweather dhe Conor McGregor kanë zbuluar datën e ballafaqimit të tyre në boks.

Takimi i tyre do të jetë më 26 gusht të këtij viti. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals