ZYRTARE: Mavraj ka një lajm të keq për Kombëtaren shqiptare (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Mavraj ka një lajm të keq për Kombëtaren shqiptare (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 15:27, 3 March 2017
Mërgim Mavraj ka pësuar një lëndim dhe do të mungojë për deri në katër javë.

Hamburg dhe Kombëtarja shqiptare kanë marrë lajm të keq nga Mërgim Mavraj.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit të Hamburgut të cilët bën të ditur se lojtari ka probleme me gjurin, përcjell “lajmi.net”.

Mavraj nuk do të jetë i gatshëm as për Kombëtaren shqiptare, kur djelmoshat e Gianni de Biasit do të përballen me Italinë me 24 mars. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: Hamburg, Mergim Mavraj

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy