ZYRTARE: Manolas nënshkruan me klubin e njohur evropian – Lajmi.net
ZYRTARE: Manolas nënshkruan me klubin e njohur evropian
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:07, 2 December 2017
Kostas Manolas ka konfirmuar të ardhmen e tij te Roma.

Kostas Manolas ka nënshkruar kontratë të re me Romën.

Qendërmbrojtësi grek ka vazhduar qëndrimin e tij në Stadio Olimpico deri në vitin 2022.

“Jam shumë i lumtur, nga momenti i parë drejtori më ka shprehur gatishmëri për vazhdimin e kontratës. Shpresoj të fitoj diçka, sepse është e rëndësishme”, deklaroi Manolas për uebfaqen zyrtare të Romës, përcjell “lajmi.net”.

“Të martën na pret një ndeshje shumë e rëndësishme. Askush nuk e priste që ne të luajmë kualifikimin në një grup me Atletico Madridin dhe Chelsean”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kostas Manolas, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy