ZYRTARE: Lojtari i Juventusit i kryen testet mjekësore te Schalke – Lajmi.net
ZYRTARE: Lojtari i Juventusit i kryen testet mjekësore te Schalke
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 19:19, 4 January 2018
Marko Pjaca është zyrtarisht një lojtar i Schalkes.

Juventusi dhe Schalke kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit kroat te skuadra gjermane.

Lajmi për arritjen e marrëveshjes është bërë në llogarinë në Twitter të Schalkes, ku thuhet se Pjaca ka kaluar me sukses testet mjekësore.

Pjaca do të jetë pjesë e Schalkes deri në muajin qershor, deri në përfundim të sezonit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Marko Pjaca, Schalke

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2