Zyrtare: Lista e Kosovës për ndeshjen ndaj Islandës (FOTO) – Lajmi.net
Zyrtare: Lista e Kosovës për ndeshjen ndaj Islandës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:13, 20 March 2017
Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën.

Bunjaku ka ftuar dy sulmuesit, Besart Berisha dhe Donis Avdiaj, përcjellë “lajmi.net”.

Më poshtë e keni listën komplete. /Lajmi.net/

17409964_10212229867644542_341127723_n

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Kosova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels