ZYRTARE: Lista e Interit, a është Icardi? – Lajmi.net
ZYRTARE: Lista e Interit, a është Icardi?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:46, 10 February 2018
Mauro Icardi mungon prapë te ekipi i Interit për shkak të një lëndimi.

Inter ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Bolognas.

Kapiteni Mauro Icardi mungon prapë për shkak të një lëndimi, përcjell “lajmi.net”.

Lista e futbollistëve të ftuar:

Portierët: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni;

Mbrojtësit: 2 Lisandro, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 21 Santon, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

Mesfushorët: 5 Gagliardini, 8 Rafinha, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic;

Sulmuesit: 17 Karamoh, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO