ZYRTARE: Lëndimi i Khediras, zbulohet nëse do të luajë në finale (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Lëndimi i Khediras, zbulohet nëse do të luajë në finale (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:14, 11 May 2017
Sami Khedira do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit për finalen e Ligës së Kampionëve. Ai ishte lënduar në duelin e fundit ndaj Monacos.

“Lajm i mirë. Nuk ka asgjë serioze. Duhet të pushojë disa ditë, por pas asaj do të jem gati për ta ndihmuar skuadrën në ndeshjet vendimtare të sezonit. Jam i lumtur që kemi arritur finalen e Ligës së Kampionëve, veçanërisht si e bëmë. Do të takohem me Real Madridin në Cardiff ku do të jetë një show i madh”, ka shkruar Khedira në Instagram. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Sami Khedira

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan