ZYRTARE: Lamtumirë Sigal Prishtina, transferohet në Hungari (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Lamtumirë Sigal Prishtina, transferohet në Hungari (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 9:09, 27 June 2017
Jabarie Hinds është larguar nga Sigal Prishtina.

Jabarie Hinds, është anëtar më i ri i skuadrës elitare hungareze të basketbollit, Atomeromu Paks.

Hinds ka qenë ndër lojtarët e paktë që kanë qenë nga fillimi deri në fund të stinorit me Prishtinën, derisa ka luajtur edhe në FIBA Europe Cup me Prishtinën vjet, ku ka pasur mesatare prej 16.2 pikëve, 3.3 kërcime dhe 6 asistime për ndeshje. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball