ZYRTARE: Lamtumirë Bayern Munich (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Lamtumirë Bayern Munich (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 14:12, 12 May 2017
Bayern Munich ka konfirmaur se Holger Badstuber do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Bayern Munich ka bërë të ditur se Holger Badstuber do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Dhe, ai pritet të transferohet te një klub jashtë Gjermanisë.

Mbrojtësi ka qenë i huazuar në Schalke nga janari.

Por, klubi nga Gelsenkirchen ka konfirmuar të enjten se nuk do ta shfrytëzojnë opsionin për blerjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Badstuber është përmendur si objektiv i mundshëm i Manchester Cityt. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master