ZYRTARE: Lamtumirë Alonso (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Lamtumirë Alonso (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:31, 9 March 2017
Xabi Alonso ka konfirmuar se do të pensionohet nga futbolli pas përfundimit të këtij sezoni.

Xabi Alonso nëpërmjet një postimi në Twitter ka paralajmëruar pensionimin nga futbolli profesionist, pas përfundimit të këtij sezoni.

“E përjetova. E desha. Lamtumir o lojë e bukur!”, ka shkruar Alonso në Twitter, përcjell “lajmi.net”.

Alonso ka kontratë me Bayern Munichun deri në fund të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Xabi Alonso

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels