ZYRTARE: Lajm i keq për Milanin para ndeshjes me Napolin – Lajmi.net
ZYRTARE: Lajm i keq për Milanin para ndeshjes me Napolin
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:55, 10 April 2018
Alessio Romagnoli do të mungojë në derbin e xhiros së ardhshme për shkak të një lëndimi.

Milan ka marrë një tjetër lajm të keq para ndeshjes me Napolin në Serie A.

Alessio Romagnoli do të mungojë në derbin e xhiros së ardhshme për shkak të një lëndimi.

Mbrojtësi u dëmtua në duelin e fundit ndaj Sassuolos, përcjell “lajmi.net”.

“Milan njofton se Alessio Romagnolli ka pësuar një lëndim në kofshën e këmbës së djathtë. Ai do t’i nënshtrohet testeve tjera pas dy javësh”, thuhet në komunikatën e Milanit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO