ZYRTARE: La Liga vendos për dënimin e Marcelos – Lajmi.net
ZYRTARE: La Liga vendos për dënimin e Marcelos
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:18, 13 September 2017
Lajm i keq për Real Madridin dhe mbrojtësin Marcelo.

Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë.

Reprezentuesi brazilian është suspenduar pasi e ka shqelmuar në shpinë lojtarin e Levante në minutën e 89 të ndeshje, gjest për të cilin u ndëshkua me karton të kuq nga gjyqtari i ndeshjes. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Marcelo, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3