ZYRTARE: Ky është trajneri i muajit shtator në Premierligë – Lajmi.net
ZYRTARE: Ky është trajneri i muajit shtator në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:09, 12 October 2018
Nuno Espirito Santo është përzgjedhur trajneri i muajit shtator në Premierligë

Premierliga angleze ka përzgjedhur trajnerin më të mirë të muajit shtator.

Ky çmim i ka takuar me plot meritë trajnerit të Wolves, Nuno Espirito Sante.

Gjatë muajit shtator, Wolves ka arritur tri fitore dhe një barazim në Premierligë, ndërsa nga Liga e Kupës është eliminuar vetëm pas ekzekutimit të penalltive nga skuadra e Leicester City./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO