ZYRTARE: Kosova konfirmon miqësoren e nëntorit – Lajmi.net
ZYRTARE: Kosova konfirmon miqësoren e nëntorit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:16, 12 October 2017
Federata e Futbollit e Kosovës dhe Federata e Futbollit e Letonisë kanë arritur sot marrëveshje për zhvillimin e ndeshjes miqësore ndërmjet Kombëtareve të dyja vendeve.

Miqësorja Kosovë – Letoni, do të zhvillohet më 13 nëntor, 2017, në Stadiumin Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare që Kosova do ta zhvillojë në shtëpi.

Kjo pasi ndeshjet e ciklit kualifikues për Botërorin “Rusia 2018”  i ka zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO