ZYRTARE: Kompletohet grupi, këta janë rivalët e Prishtinës në FIBA Europe Cup – Lajmi.net
ZYRTARE: Kompletohet grupi, këta janë rivalët e Prishtinës në FIBA Europe Cup
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:49, 12 October 2017
Sigal Prishtina ka mësuar emrat e rivalëve në FIBA Europe Cup.

Prishtina do të jetë në Grupin B.

Aty skuadra bardhekaltër do të ballafaqohet me Belfius Mons-Hainuat, Demir Insaat dhe BC Khimik, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshjen e parë Prishtina e zhvillon në udhëtim ndaj ekipit të Hainaut. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master