Zyrtare: Klubi i Vala Superligës me investitorë kinezë (FOTO) – Lajmi.net
Zyrtare: Klubi i Vala Superligës me investitorë kinezë (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 19:35, 18 May 2017
Trepça ’89 ka arritur marrëveshje me fondacion kinez MR. Ly .

Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi.

“Super lajm për KF Trepça’89. Duke Ju falenderuar angazhimit të  Vllezërve Zeka arrihet marrëveshja me fondacionin Mr Ly ku do të jetë Donator në KF Trepça’89.   Me vetë faktin me kyqjen e këtij Fondacion me primat Internacional KF Trepça’89 do të paraqitet edhe me më Profesionalizëm në arenën Ndërkombëtare”, thuhet në njoftimin e klubit kampion.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Trepça \'89

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3