ZYRTARE: Klubi i njohur konfirmon interesimin për Januzajn (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Klubi i njohur konfirmon interesimin për Januzajn (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:03, 17 June 2017
Real Sociedad kërkon Adnan Januzajn.

Real Sociedad ka konfirmuar interesimin për sulmuesin e Manchester Unitedit, Adnan Januzaj.

“Është e vërtetë që ne jemi të interesuar për Januzajn, por nuk jemi në bisedime me Manchesterin apo me të”, ka deklaruar presidenti i Real Sociedadit, Jokin Aperribay.

“Ne jemi duke pritur vendimin e Manchester Unitedit për të dhe pastaj do të veprojmë. Ekzistojnë më shumë ekipe të interesuara për të dhe transferimi i Januzajt nuk do të jetë i lehtë”, ka theksuar ai. /Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Adnan Januzaj, Real Sociedad

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan