ZYRTARE: Klose kthehet te Bayern Munich – Lajmi.net
ZYRTARE: Klose kthehet te Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 18:50, 11 May 2018
Miroslav Klose është rikthyer te Bayerni Munich.

Ish sulmuesi i Kombëtares së Gjermanisë, është rikthyer te Bayern Munich, por tani në rolin e trajnerit.

Klose do të drejtojë ekipin U17 të Bayern Munich.

Lajmi është bërë i ditur nga skuadra bavareze, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

“Mezi jam duke pritur t’ia filloj punës”, ka deklaruar Klose.

“Do të jap gjithçka që të justifikoj besimin që më është dhënë për të udhëhequr zhvillimin e këtyre lojtarëve të rinj”, ka shtuar ai./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO