ZYRTARE: KF Feronikeli prezanton trajnerin e ri (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: KF Feronikeli prezanton trajnerin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSportSporti Vendor 18:36, 14 July 2017
Gani Sejdiu rikthehet te Feronikeli.

Skuadra nga Drenasi në një konferencë për shtyp të organizuar në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’, ka bërë prezantimin e trajnerit Gani Sejdiu.

Gani Sejdiu u largua nga “Nikli” në janarin e vitit 2016, duke e lënë skuadrën nga Drenasi në vendin e parë. Më pas kaloi disa muaj te Trepça ’89, kurse në kampionatin e fundit drejtoi Besën e Pejës.

Skuadra nga Drenasi ishte afër të nënshkruante edhe me Bylbyl Sokolin, por në momentet e fundit vendosi për Sejdiun./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO