ZYRTARE: Juventus me pesë mungesa kundër Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Juventus me pesë mungesa kundër Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:51, 11 September 2017
Khedira, Mandzukic, Chiellini, Cuadrado dhe Howedes do të mungojnë ndaj Barcelonës.

Juventusi ka zbardhur listën e lojtarëve që do të udhëtojnë në Spanjë për t’u përballur me Barcelonën të martën në “Camp Nou”.


Fjalët kyçe: Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3