Zyrtare: Ja me sa ndeshje do të dënohen nëse simulojnë futbollistët e Premierligës në sezonin e ri – Lajmi.net
Zyrtare: Ja me sa ndeshje do të dënohen nëse simulojnë futbollistët e Premierligës në sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 20:40, 18 May 2017
Federata e Futbollit të Anglisë ka marrë një vendim të ri për lojtarët që simulojnë.

FA ka njoftuar se që nga sezoni i ri do të hyjë në fuqi një rregull i ri.

Çdo futbollist që simulon e që vërtetohet edhe nga provat televizive, ai do të dënohet automatikisht me dy ndeshje moslojë, përcjellë “Lajmi.net”.

Këtë vendim FA e ka marrë në vazhdën e luftës ndaj simuluesve, që prej vitit në vit po e kërcënojnë në maksimum korrektësinë në Premierligë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Premierliga

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals