ZYRTARE: Interi prezanton transferimin e radhës (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Interi prezanton transferimin e radhës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 15:48, 9 August 2017
Henrique Dalbert është lojtar i Interit.

Skuadra italiane në faqen zyrtare të klubit, ka njoftuar nënshkrimin me mbrojtësin e Nice, 23 vjeçarin Dalbert.

Dalbert është brazilian dhe luan në pozitën e mbrojtësit të krahut të majtë.

Ai ka nënshkruar me Interin kontratë pesë vjeçare./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Henrique Dalbert, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball