ZYRTARE: Inter – Milan, ora e ndeshjes nuk do t’i pëlqejë asnjë tifozi në Kosovë – Lajmi.net
ZYRTARE: Inter – Milan, ora e ndeshjes nuk do t’i pëlqejë asnjë tifozi në Kosovë
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:33, 14 March 2017
Liga italiane e futbollit ka ndryshuar orën e derbit të qytetit mes Interit dhe Milanit.

Inter dhe Milan do të takohen më 15 prill në derbin e qytetit në Serie A, por në një orar krejt ndryshe nga ai që jemi mësuar zakonisht.

Liga italiane e futbollit ka vendosur që ballafaqimi të zhvillohet me fillim nga ora 12:30, në ditën e shtunë të 15 prillit, përcjell “lajmi.net”.

Orari i hershëm vështirë se do t’u pëlqejë tifozëve të skuadrave italiane në Milano, por edhe përkrahësve të shumtë të tyre në Kosovë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fjalët kyçe: Inter, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool