ZYRTARE: Inter – Milan, ndeshja në Kinë (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Inter – Milan, ndeshja në Kinë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:58, 14 March 2017
Inter dhe Milan do të ndeshen në Kinë para fillimit të stinorit 2017/2018.

Inter dhe Milan do të takohen në Kinë, para fillimit të edicionit 2017/18.

“Nanjing Olympic Sports Centre” i pronarëve të Interit, grupit Sunning, do të jetë nikoqir i takimit, raportojnë mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Derbi i Milanos në Kinë do të zhvillohet më 24 korrik. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Inter, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals