ZYRTARE: Holanda shkarkon trajnerin – Lajmi.net
ZYRTARE: Holanda shkarkon trajnerin
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliMerkatoSport 21:35, 26 March 2017
Kombëtarja e Holandës ka shkarkuar trajnerin Danny Blind.

Humbja 2:0 nga Bullgaria në ndeshjen kualifikuese për botërorin e Rusisë i ka kushtuar me shkarkim trajnerit Danny Blind.

Holanda në pesë ndeshjet e para ka arritur vetëm dy fitore, një barazim dhe dy humbje, duke u renditur në vendin e katërt me vetëm 7 pikë.

Danny Blind drejtimin e Holandës e kishte marrë në vitin 2015./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels