ZYRTARE: Gjiganti i Evropës shkarkon trajnerin – Lajmi.net
ZYRTARE: Gjiganti i Evropës shkarkon trajnerin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 13:16, 11 October 2018
Leonardo Jardim nuk është më trajner i Monacos.

Skuadra e Monacos dhe trajneri Leonardo Jardim, kanë arritur marrëveshje për ndërprerjen e bashkëpunimit katër vjeçar.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Monacos, ku edhe është shprehur mirënjohje dhe falënderim për trajnerin 44 vjeçar.

Jardim e ka drejtuar Monacon gati katër sezone, duke qëndruar në bankinë 233 herë, dhe gjatë drejtimit të tij, skuadra franceze ka fituar edhe një titull të kampionit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO