ZYRTARE: Futbollisti i njohur nënshkruan me Napolin – Lajmi.net
ZYRTARE: Futbollisti i njohur nënshkruan me Napolin
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:22, 5 December 2017
Napoli ka zyrtarizuar marrëveshjen për vazhdimin e kontratës me Faouzi Ghoulam deri në vitin 2022.

Faouzi Ghoulam ka konfirmuar të ardhmen e tij te Napoli.

Mbrojtësi i krahut, aktualisht i lënduar në gjurin e djathtë, do të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës nga San Paolo.

Napoli ka zyrtarizuar marrëveshjen për vazhdimin e kontratës me Ghoulamin deri në vitin 2022, përcjell “lajmi.net”.

I kërkuar nga Juventus dhe Manchester City, Ghoulam ka vendosur të mbetet në Napoli. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Faouzi Ghoulam, Napoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals